Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Konstruktér jednoúčelových strojů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér jednoúčelových strojů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Konstrukce jednoúčelových výrobních strojů a zařízení
  • Předávání výrobní dokumentace do nástrojárny
  • Příprava návodů na obsluhu zařízení
  • Aktivní vyhledávání nových technologií a metod
  • Zavádění do praxe a testování pro interní potřeby
  • Podílení se na globálních projektech zahraniční pobočky

POŽADUJEME

  • Zkušenosti z oblasti konstruování jednoúčelových přípravků a strojů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti s CAD SW (nejlépe Catia, případně SolidWorks, ProE)

NABÍZÍME

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Po zapracování možnost HO – 5 dní/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční prémie až do výše 10 % z hrubé mzdy
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • Firemní jazykové kurzy
  • Práci v lokalitě Přelouč

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás